ارائه دربهای کمد و کابینت رنگی (پلی اورتان)

نمایشگاه دائمی یونیکار
جهت بازدید حضوری

ساختمان رادیس

شاید جواب شما ر اینجا باشد

سوالاتی که اکثراً پرسیده می شود

شاید این پاسخ ما برای خیلی ها ناراحت کننده باشد، ولی ما خدمات و محصولاتمان را به مجریان دکوراسیون و کابینت کاران ارائه می دهیم و در حال حاضر تیم اجرایی برای انجام خدمات نصب نداریم.

اما راهکار داریم.

می‌توانید با فردی که می‌تواند کار شما را به عنوان مجری انجام دهد، پیدا کنید و او را با ما مرتبط کنید. با این کار شما از طریق مجری رسمی می‌توانید سفارش خود را انجام دهید.

می توانید با مجری دکوراسیون خود و یا کابینت ساز خود هماهنگ کنید تا آنها با ما مرتبط شوند و سفارش خود را ثبت کنند. ما خواسته های شما را با اطمینان بالا و از طریق متخصصان منطقه شما انجام خواهیم داد

یونیکالر در حال حاظر چنین سیاستی در ساختار بازاریابی و فروش خود ندارد و همه افاد می توانند از خدمات ما استفاده کنند. این موضوع به خاطر این است که به دلیل اعطای نمایندگی، علاقه‌مندان و مشتریان حاضر در مناطق مختلف محدود نشوند و اکثر افراد بتوانند به توسعه کسب و کار خود بپردازند

محدودیتی برای همکاری با یونکالر نیست اما شما باید تیم نصب و اجرا برای تحویل نهایی پروژه داشته باشید. ما محصول مورد نظر شما را تولید و تحویل می دهیم و مسئولیت نصب دقیق و سالم پروژه با خود شما می باشد. بنابراین در صورتی که از این امکانات بهره‌مند هستید، می توانید از خانواده یونیکالر باشید.

محصولات تولید شده در یونیکالر با تضمین در بسته بندی و به صورت کاملاً حرفه ای تولید و ارسال می شوند. بنابراین اگر بر اساس قوانین ضمانت نامه عمل کرده باشید، یونیکالر تمام نقص‌های احتمالی را برطرف خواهد نمود. محصولات تولید شده، مانند بقیه محصولات مشابه در برابر خراش‌های سخت و جدی فاقد مقاومت است اما دارای ضمانت تغییر رنگ و رنگ پریدگی است. محصولات ما به مدت 18 ماه دارای ضمانت می‌باشند.

کافی است برگه ضمانت سفارش خود را از مجری مطالبه کنید و پس از تکمیل و امضا از طریق منوی ثبت ضمانت، فرم‌های مربوطه را تکمیل نمایید.

نکته: فرم‌هایی که کامل تکمیل نشده باشند فاقد اعتبار هستند.

پشتیبانی فنی و اداری

برای هر سوالی با ما تماس بگیرید