ارائه خدمات تخصصی رنگ

تکنولوژی، دانش و تجربه

آماده سازی و تولید دربهای کمدی و کابینتی با روکش رنگ پلی اورتان در سبکهای مختلف و ارسال به سراسر کشور

فلسفه وجودی یونیکالر

تازه کار نیستیم. یونیکالر متشکل از تیمی باتجربه است که در زمینه طراحی و اجرای کابینت، دکوراسیون داخلی و بازاریابی و فروش، بیش از 15 سال سابقه فعالیت دارند. اما اینها مهم نیست. آنچیزی که هویت و اصالت را بیان میکند، اهداف و برنامه هایی است که یک سازمان دنبال می کند و برای رسیدن به آنها چه رفتارهایی انجام میدهد، تعیین کننده این موضوع است.
با توجه به فعالیت هایی که در گذشته خود داشتیم، خیلی از مواقع با افرادی روبرو می شدیم که با حسرت و افسوس صحبت می کردند. کاش میشد این کابینت داشته باشیم. وای چه دیوارهای جالبی. چرا کابینت این مدلی تو ایران نیست و خیلی سوالات مشابه دیگر. سوالاتی که مطمين هستم شما هم زیاد شنیده اید. از طرف دیگر طراحان ما هم چنین شرایطی را تحمل می کردند. آنها همیشه از نبود دانش فنی و اجرایی لازم برای ایده هایشان رنج می بردند.
خیلی از مجریان هم در مناطق مختلف ایران زمین هستند که توانایی و دانش عملیاتی لازم را برای شروع دارند اما یا به اندازه کافی سرمایه در اختیار ندارند و یا تکنولوژی های مورد نیاز را نمی توانند تهیه کنند. از سمت دیگر اجرای رنگ بر روی محصولات کاری پرهزینه و وقتگیر است که برای بسیاری از مجریان صرفه اقتصادی ندارد و یا قیمت تمام شده برای مشتریانشان توجیه اقتصادی ندارد. اینها همان مواردی است که باعث شد تا یونیکالر به وجود آید.
تصمیم گرفتیم، برنامه ریزی کردیم و اقدامات لازم را انجام دادیم و بالاخره محقق شد. در چند سال گذشته موارد و نقصهای موجود را برطرف نمودیم و امروز با بهره برداری از تکنولوژی کشورهای اروپایی و توسعه یافته توانسته ایم تا محصولات با رنگ پلی اورتان را تولید کنیم.
در حال حاضر با یونیکالر هر مجری و سازنده کابینت و یا دکوراسیونی می تواند سبک های مختلف را با تنوع رنگ بالغ بر 150 مورد ارائه نماید. طراحان داخلی می توانند بدون محدودیت در مواد اولیه که به خاطر ماهیت ورق های روکشدار ام دی اف است، نسبت به ایده پردازی و طراحی سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن اقدام کنند.
در هر منطقه جغرافیایی داخل مرزهای ایران عزیز، طراحان می توانند ایده پردازی نمایند و در مرحله اجرا کار را برای تولید به ما بسپارند و بدون نگرانی کار نهایی را نصب نموده و تحویل دهند.

اهداف

  • تولید و ارائه دربهای کمدی و کابینتی رنگی پلی اورتان و ارسال به سرتاسر ایران است
  •  کاهش هزنه های تولید از طریق انجام تخصصی و متمرکز کارها
  •  افزایش سطح علمی ذی نفعان داخلی و خارجی
  •  افزایش رونق و توسعه کار مجریان
  • افزایش رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان نهایی
  • رفع محدودیت های اجرایی در دکوراسیون داخلی

چشم انداز

پیشرو در تولید محصولات خلاقانه و با کیفیت برای مصرف کنندگان خاص و منحصر به فرد در سرتاسر ایران و ایجاد خانواده صمیمی یونیکالر متشکل بر مجریان حرفه ای و مصرف کنندگان باسلیقه

ماموریت

بی نیاز کردن مجریان از سرمایه گزاری و پیشگیری از خواب سرمایه در تولید و حذف محدودیت های اجرایی آنها. قصد داریم تا محصولات خاص با استفاده از تکنولوژی رنگ را برنامه ریزی و تولید کنیم و بتوانیم به مجریان در تامین سلیقه‌ها و خواسته های مشتریانشان کمک کنیم

200 تنوع رنگ
50 تعداد طرح ها
15 تعداد کارمندان
5 واحد های کاری
2 تعداد دفتر فروش
250 ظرفیت تولید (متر مربع)

رویاهای شما را به واقعیت تبدیل می کنیم

برای تحقق رویاهای خود، ایمان و پشتکار داشته باشید، آن زمان تمام هستی همراه شما خواهد بود تا آنچه را که تصور می کنید به واقعیت تبدیل شود و این شما هستید که باید برای تغییر و پیشرفت تصمیم بگیرید.

بیایید خلاق باشیم

یونیکالر ارائه تخصصی خدمات رنگ پلی اورتان

تنوع طرح ها

بیش از 50 طرح در سبک های مختلف

یونیکالر ارائه تخصصی خدمات رنگ پلی اورتان

قابلیت عمل سریع

درخواست مدل و طرح از شما، بررسی و اجرا با ما

یونیکالر ارائه تخصصی خدمات رنگ پلی اورتان

تنوع رنگ

کالیته رنگ رال آلمان با 200 طیف رنگی

یونیکالر ارائه تخصصی خدمات رنگ پلی اورتان

تنوع در طراحی

قابل اجرا برای هر نوع فضای فیزیکی