مقالات

کابینت سفید طوسی

کابینت سفید طوسی

کابینت سفید طوسی چیزی است که امروزه خیلی ها به دنبال آن هستند.

جالبه بدونید از ظواهر امر مشخص است که این رنگ بندی طرفدارهای زیادی داره. چرا این اتفاق افتاده و اصلا چه مزیت هایی یا معایبی هست. سعی می کنیم در مورد کابینت سفید طوسی توضیحات مناسبی ارائه کنیم.

وقتی در سبک مدرن و نئوکلاسیک بحث می کنیم به این موضوع اشاره می کنیم که این دو سبک تا حد زیادی بر تابش نور طبیعی محیط و استفاده از رنگ های یکدست و هماهنگ اشاره دارند. موضوع رنگ در نئوکلاسیک و موضوع نور در مدرن پر رنگ تر است. کابینت سفید طوسی به صورت ترکیبی یا به صورت تک رنگ مجزا در این دو دیدگاه جایگاه بیشتری دارند.

علت این موضوع هم هماهنگی این دو رنگ با دیوارهاست. اکثر خانه ها در دیوارها از رنگ های روشن و خنثی استفاده می کنند. به همین دلیل خاکستری و سفید و حتی و کرم روشن طرفدارهای زیادی دارد. شاید بر همین اساس کابینت های آشپزخانه سفید طوسی طرفدارهای زیادی دارد. اگر سبک خاصی در دیزاین و معماری و دکوراسیون داخلی مورد توجه و استفاده قرار نگرفته باشد، شاید استفاده از این رنگ بندی طرفدارهای زیادی نداشته باشد.

از طرف دیگر رنگ سفید یا خاکستری باعث می شود تا محیط تا حد زیادی روشن شود و از تاریکی دور شود. سفید رنگی خنثی ست و به عنوان پس زمینه ی خیلی از رنگها بکار میره. به طور کلی میتونیم سفید رو در هرجایی و درکنار هررنگی به عنوان ترکیب به کارببریم. این ترکیب به خصوص با رنگ های گرم حس خیلی خوبی رو منتقل میکنه

کابینت سفید طوسی unicolor یونیکالر
کابینت سفید طوسی
کابینت سفید طوسی
کابینت سفید طوسی
کابینت سفید طوسی

سفید و طوسی هر دو در گروه خانواده رنگ های خنثی قرار دارند که علاوه بر اینکه هر دو به خوبی با هم ترکیب می شوند، می توانند رنگ های دیگر را نیز در کنار خود جای بدهند. رنگ های سفید و طوسی، تناژهای مختلفی دارند و شما می توانید از این ویژگی برای زیبایی بیشتر دکوراسیون آشپزخانه خود استفاده کنید.

اگر ترجیح می دهید رنگ سفید، کابینت طوسی و سفید آشپزخانه شما بیشتر به چشم بیاید، می توانید رنگ سفید را برای کل کابینت آشپزخانه انتخاب کنید و از رنگ طوسی برای کانتر آشپزخانه، بین کابینتی و اکسسوری ها استفاده کنید. یرا ترکیب رنگ کابینت سفید و طوسی ترکیبی ساده و بدون زرق و برق است.

برای کسانی که فکر می کنند خاکستری دارای حس مستهلک است، باید گفت که درجه ها و رنگ‌های بی پایانی در خانواده خاکستری وجود دارد، از رنگ های ظریف تا خاکستری های آبی پررنگ.

در آشپزخانه هایی که دارای مساحت کم هستند، حتی اگر در دکوراسیون داخلی آنها هم برنامه ریزی شده نباشد، این رنگ بندی می تواند به فضا حس بزرگتر بودن را القا کند.

برای کنار هم قراردادن این دو رنگ راه های زیادی وجود دارد که در مقاله ای توضیح خواهیم داد.

برای نمونه این متن را مطالعه کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.